2022 European Forum for Electronic Components and Systems (EFECS) Forum, 24-25 Kasım 2022, Amsterdam

Değerli Araştırmacılarımız,

 

EFECS 2022 (Avrupa Elektronik Komponentler ve Sistemler Forumu - European Forum for Electronic Components and Systems Forum), 24-25 Kasım 2022 tarihlerinde Aeneas, EPoSS ve Inside ortaklıkları tarafından Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da gerçekleştirilecektir.

EFECS 2022, elektronik donanım ve sistemler alanında faaliyet gösteren paydaşları bir araya getirerek Avrupa'da elektronik sanayinde yeni bir sinerji ortamı yaratmayı hedeflemektedir. Alan özelinde kapsamlı sunumların, panellerin, proje pazarı ve sergilerin gerçekleştirileceği EFECS'te, yeni araştırmacıların birbirleriyle tanışmaları, en yeni teknolojik gelişmelerden haberdar olmaları, takip eden dönemde ise yeni işbirlikleriyle Ar-Ge projelerini hayata geçirebilmeleri mümkün olacaktır.

Etkinlikte sunum gerçekleştirme ve poster sergileme talepleri ise sadece ECS Collaboration Tool (ECT) üzerinden kabul edilecektir. Proje fikirlerinizi 1 Kasım 2022 tarihinden önce olmak kaydıyla ECT’ye yükledikten sonra, proje fikrinizi sunmak istiyor iseniz, talebinizi ECT üzerinden belirtmeniz gerekecektir. Posterleriniz ve proje sunumlarınızın ECT’de yer alan şablonlara uygun olarak hazırlanması beklenmektedir. 

ECT, Elektronik Komponent ve Sistemler alanı özelinde faaliyet gösteren bir işbirliği aracıdır. Proje fikriniz olmasa dahi, diğer katılımcılar ile proje fikirlerinizi görüşebileceğiniz, konsorsiyumlara katılabileceğiniz, ağınızı genişletebileceğiniz ve olası iş ortakları ile iletişim kurabileceğiniz yararlı bir araçtır. 

EFECS 2022 hakkında detaylı bilgi ve kayıt için lütfen tıklayınız.

2022-11-24T08:30:00 2022-11-25T16:00:00 ICT Küme 4