Avrupa İnovasyon Konseyi (EIC) Kılavuz ve Geçiş Programları Eğitimi - 15/04/2021

Değerli Araştırmacılarımız,

 

Avrupa Yenilik Konseyi (EIC) Kılavuz (Pathfinder) ve Geçiş (Transition) Programları Eğitimi – Çevrimiçi 15 Nisan 2021 günü saat 14:00’da başlayacak etkinlik, Ufuk Avrupa Programı’na yönelik deneyimi bulunmayan ya da az deneyime sahip olan potansiyel katılımcıların yanı sıra, yeni EIC Kılavuz (Pathfinder) hakkında bilgi edinmek isteyen daha deneyimli araştırmacıları da hedefleyen bir giriş etkinliği olma özelliği taşımaktadır. Etkinlik, EIC Çalışma Programı kapsamında yer alan, Kılavuz ve Geçiş Programlarına; bir başka ifadeyle “Pathfinder Open”, “Pathfinder Challenges”, “Transition Open” ve “Transition Challenges” çağrılarına odaklanmaktadır.

Etkinlikteki oturumlar, katılımcıların EIC Kılavuz ve Geçiş Programları kapsamındaki temel kavramları anlamalarına ve hedefleri doğru bir şekilde kavramalarına yardımcı olacak şekilde yapılandırılmıştır. Etkinlik diğer bir yandan, bu programların temel özelliklerini, kimlerin başvurması gerektiğini, nasıl başvurulabileğini ve tekliflerin nasıl değerlendirileceğini içerecektir. Etkinlikte kullanılacak olan eğitim materyalleri ve içerik; sunumlar, eğitim notları, Avrupa Birliği’nden derlenmiş literatür ve faydalı şablonlarla zenginleştirilmiştir. Etkinliğin açılış sunumu, Avrupa Komisyonu temsilcisi Sayın Gerald Cultot tarafından yapılacaktır.

Etkinlik, 15 Nisan 2021 günü saat 14:00’de kayıt ile başlayacak ve 17:45’te bitmesi planlanmaktadır.

Kayıt:

Etkinliğe yönelik ön kayıt işleminizi aşağıda yer alan Google Formlar aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Lütfen kayıt olurken, e-posta adresinizi doğru yazdığınızdan emin olunuz.

https://docs.google.com/forms/d/1L3kn8Py9eHInwrhK60mhETeKeVsnK1N1cGHpwp2...

Etkinliğe katılım için gerekli giriş bağlantısı (Zoom) sadece kayıt işlemini gerçekleştiren (Google Formlar) katılımcılar ile paylaşılacaktır. Yukarıda bağlantısı yer alan Google Formlar dokümanını dolduran katılımcılara, etkinlikten 3 iş günü önce, etkinliğe giriş için gerekli Zoom giriş bağlantısı paylaşılmış olacaktır.

 

Bilgilerinize,

 

Saygılarımızla.