Ufuk Avrupa Genel Çevrimiçi Eğitim Etkinliği, 20 Kasım 2020

Değerli Araştırmacılarımız,

Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen 'Ufuk 2020’de Türkiye Faz II' projesi, Türkiye'deki yenilik ekosistemi ve destekleyici altyapı için geniş bir eğitim desteği yelpazesi sunuyor. Projedeki destekler, ağ oluşturma etkinliklerini, çok çeşitli eğitim kurslarını ve teklif ve sunumların geliştirilmesine yardımcı olmayı içermektedir. Daha fazla bilgi www.turkeyinh2020.eu  web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ufuk Avrupa (9. Çerçeve Programı) programına ilişkin genel eğitimi (çevrimiçi etkinlik / web semineri) etkinliği, Ufuk Avrupa programı kapsamında önümüzdeki 2021-2027 programlama dönemindeki araştırma ve yenilik alanlarındaki destek başvurusunda bulunmayı düşünen tüm inovasyon paydaşlarını hedefliyor. Etkinlik, Ufuk Avrupa’nın politika bağlamını yorumlamaya odaklanacak, programın yapısının ayrıntılarını sunacak ve katılımcıların finansal hükümler, işletme ve açık bilim gibi önemli konularda destek almalarına yardımcı olacaktır. Ayrıca yine etkinlik kapsamında, Türk yararlanıcılara yönelik TÜBİTAK Çerçeve Programları Destek ve Ödül programları anlatılacaktır.

Eğitimde yer alacak olan uzmanlar, Avrupa Ar-Ge finansmanı konusunda geniş deneyime sahip uluslararası uzmanlar olup ve konularındaki deneyimlerini web semineri boyunca katılımcılarla paylaşma fırsatları olacaktır.

Etkinlik 20 Kasım 2020 günü saat 10:00’da başlayacak ve 13:45’e kadar sürecektir.

Etkinlik gündemi için tıklayınız.

Kayıt: Etkinliğe aşağıdaki bağlantıdan kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz:

https://docs.google.com/forms/d/16HWwQYLskEyX1ZNrd3Yxd6Z1rj7IuzIFpnQ8KQIIhnQ/edit

Etkinliğe sadece kayıtlı katılımcıların katılmasına izin verilecektir. Bu sebeple lütfen önce Google Formlar aracılığıyla kaydolunuz.

Kaydınızı gerçekleştirdikten sonra, etkinlik tarihinden üç gün önce etkinliğe giriş sağlamanız için gerekli olan Zoom kayıt bağlantısı tarafınıza iletilecektir.

 

Bilgilerinize,

Saygılarımızla.