Ufuk Avrupa Programı Enerji Tedariki ve Enerji Kullanımı Çağrıları Ağ Kurma Etkinliği

Değerli Araştırmacımız,

 

Avrupa Sürdürülebilir Enerji Haftası kapsamında, GREENET, Ufuk Avrupa Küme 5 Ulusal İrtibat Noktaları Ağı, Ufuk 2020 döneminde desteklenmiş olan W4RES projesi ve Enterprise Europe Network (EEN) tarafından Ufuk Avrupa Programı Enerji Tedariki/Kullanımı çağrıları özelinde 29 Eylül 2022 tarihinde çevrimiçi bir ağ kurma etkinliği gerçekleştirilecektir.

Etkinlik kapsamında katılımcılar arasında etkileşimi üst seviyeye taşıyabilmek, olası proje fikirlerini potansiyel ortaklarla istişarede bulunmak, işbirlikleri kurmak ve olası konsorsiyumlara katılmak amacıyla;

·Pitching Oturumları: Etkinlik kapsamında ele alınacak olan çağrı başlıklarının biri veya birkaçı özelinde yetkinlik ve uzmanlıklarını paylaşmak isteyen katılımcılara sunum gerçekleştirme imkânı verilecektir. Sunum formatı ve içeriğine dair bilgiler https://apre.it/wp-content/uploads/2022/08/EUSEW2022_BE_guidelines.pdf adresi üzerinden paylaşılmıştır. Söz konusu oturum esnasında sadece 10 katılımcı sunum yapabilecek olup katılımcılar 'first come - first served' ilkesine göre seçilecektir. Bu sebeple sunum gerçekleştirmek isteyen katılımcılarımızın hızlı bir şekilde kayıt işlemlerini tamamlaması ve onay alması önem teşkil etmektedir. Söz konusu oturuma sadece talebi onaylanmış olanlar katılım sağlayabilecektir.

·Birebir Görüşme Oturumları: Önceki dönemlerde gerçekleştirilen ağ kurma etkinliklerinde de olduğu gibi bu etkinlikte de dileyen katılımcılar, B2Match platformu üzerinden ilgili buldukları diğer katılımcılar ile birebir görüşme fırsatına sahip olabileceklerdir.

 

Etkinliğe kayıt yaptırmak için tıklayınız.

 

Detaylı bilgi için tıklayınız.